ZIP
X
Emlak Katılım Mobil
Ücretsiz-App Store
X
Emlak Katılım Mobil
Ücretsiz-Google Play
e-Katılma Hesabı

E-Katılma Hesabı

Görüntülü Görüşme İle Müşterimiz Olanlara Yüksek Kâr Paylaşım Oranı Emlak Katılımda!

E-Katılma hesabı, mobil ve internet şube aracılığı ile TL, USD, EUR veya Altın, Gümüş cinsinden açılan, fonların kullandırılmasından doğacak kâr veya zarara katılma sonucu hesap sahibine önceden belirlenmiş kâr ve sair nam altında bir getiri ödenmeyen, anaparanın aynen geri ödenmesi garanti edilmeyen, hesaplardır. Müşterilerimizin Mobil ve İnternet Bankacılığı aracılığı ile açtıkları TL katılma hesaplarına özel olarak tanımlanan 98/2 kâr paylaşım oranı ile yüksek kâr payı verilmektedir.

    • e-Katılma Hesabı, hesap sahibi ile Emlak Katılım Bankası arasındaki kâr-zarar ortaklığı çerçevesinde getirinin paylaşıldığı hesap türüdür. Dijital Katılma Hesabınızı, 7/24 Emlak Katılım Mobil ve İnternet Şube üzerinden TL, USD, EUR veya XAU, XAG cinsinde açabilirsiniz.
    • e-Katılma Paylaşım Özel Oranı TL cinsinden açılan hesaplar için 98/2’dir.
    • Yüksek kâr paylaşım oranı kampanyasından görüntülü görüşme ile bankamızın dijital şubesi olan e-Şube müşterileri faydalanabilmektedir.
    • Klasik katılma hesaplarında olduğu gibi getiri oranı vade başında değil, vade sonunda belli olur. Vade öncesinde kâr taahhüdünde bulunulmaz.
    • Tüm vade grupları için vadeyi bozmadan hesaba para yatırabileceğiniz süre temdit tarihi veya temdit tarihinden sonra 1 iş günüdür. Aynı gün valörlü açılan hesaplarda temdit tarihinden sonra hesaba para yatırılamaz.

E-Katılma hesabı açtırmak için herhangi bir ücret veya komisyon talep edilmemektedir. Mobil Şube ve İnternet Bankacılığı ile zahmetsiz ve masrafsız hesap açılabilmektedir.