ZIP
X
Emlak Katılım Mobil
Ücretsiz-App Store
X
Emlak Katılım Mobil
Ücretsiz-Google Play
Kıymetli Maden Alım Satımı

Kıymetli Maden Alım Satımı

Hesaplar Arası Kıymetli Maden Alım Satım

Hesaplar Arası Kıymetli Maden Alım – Satım
 
Kıymetli maden alım - satım işlemlerinizi, talimatlarınızı Emlak Katılım’da kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Bankamızda hesaplar arası Altın, Gümüş ve Platin alım işlemi ve satış işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Türk Lirası karşılığında kıymetli maden alım ve satım işlemleri yapılabildiği gibi USD ve EUR karşılığında da kıymetli maden alım satım işlemleri yapılabilmektedir.
 
Kıymetli Maden alım - satım işlemlerinizi aşağıdaki kanallarımız aracılığıyla en uygun kurlarla güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

  • Şubelerimiz
  • İnternet Şube
  • Mobil Şube
  • ATM
  • Diğer ADK Uygulamaları

 
Bankamızca alım-satımı yapılan altın %99.5 (995/1000), gümüş ve platin ise %100 (1000/1000) saflık yapısındadır. Kıymetli maden için ilan edilen fiyatlar belirtilen saflıktaki fiyatları ifade eder.
 
Külçe Altın Alım - Satım
 
Bankamız müşterilerine külçe altın teslim edebilmektedir ve müşterilerinden teslim alabilmektedir.
 
Söz konusu külçe altınlar yurtiçi ve uluslararası standartlarda üretim yapan altın rafinerileri tarafından üretilen 0.995 (995/1000) saflıkta ve 1kg ağırlığındaki standart külçe altınlardır. Teslimat süresi ile ilgili olarak işlem özelinde müşteri bilgilendirilmektedir.
Bankamız Takasbank Altın Transfer Sistemi üyesidir. Müşterilerimiz, Takasbank Altın Transfer Sistemi’ne üye diğer bankalardaki altın hesaplarından bankamızdaki altın hesaplarına altın transferi yapabilmektedir.