ZIP
X
Emlak Katılım Mobil
Ücretsiz-App Store
X
Emlak Katılım Mobil
Ücretsiz-Google Play
Tamamlayıcı Sağlık Katılım Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Katılım Sigortası

Özel sağlık sigortası için bütçe ayıramıyorsanız ancak uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla özel sağlık sigortasının avantajlarına sahip olmak istiyorsanız, Tam Katılım Sağlık Sigortası aradığınız içeriği size sunmaktadır.

SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde herhangi bir sağlık problemi veya geçirdiğiniz bir kaza sonucunda ayakta ya da yatarak alacağınız sağlık hizmetleri karşılığında ödeyeceğiniz fark ücretini Tam Katılım Sağlık Sigortası kapsamında karşılayabilir, sağlık giderlerini düşünmek zorunda kalmazsınız.

Kimler Bu Poliçeyi Alabilir?

60 yaşından küçük kişileri teminat altına alır. Son sigortalanma yaş sınırı yoktur!
18 yaşından küçük çocuklar aile poliçesinde veya tek  çocuk olarak sigorta teminatına dâhil edilebilirler.
( 0-5 yaş arası çocuklar Yatarak & Ayakta tedavileri tek başına alamaz.
Diğer sigorta şirketinden yapılacak geçişlerde 50 yaş (dâhil) üstü kişiler, geçiş olarak kabul edilmeyecektir. Bu kişilerin şirketimizden sigortalanmak istemesi halinde, yeni iş olarak işleme alınacak ve standart risk değerlendirme koşulları uygulanacaktır.

Nerelerde Geçerlidir?

SGK ile anlaşmalı olan ve şirketimizin Tamamlayıcı Anlaşmalı Kurum Ağında yer alan sağlık kurumlarında, SGK ile anlaşmalı hastanede sigortalının işlemlerini gerçekleştiren doktorun da SGK ile anlaşmalı olması ve hastanenin kadrolu hekimi olması gerekir.

Türkiye Sigorta’nın Tamamlayıcı Anlaşmalı Kurum Ağında Altın ve Gümüş adı ile iki alternatif bulunmaktadır.
 
Fizik tedavi (yılık 2.000 TL limitli) giderlerini yılda bireysel poliçelerde 10; grup poliçelerinde 8 vaka ile sınırlı olarak %100 karşılanmaktadır.

Kara Ambulansı Hizmeti:

Ani gelişen hastalık, kaza, yaralanma ve benzeri acil durumlarda 0850 260 10 23 arayarak Kara Ambulansı hizmetimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, TÜRKİYE KATILIM SİGORTA tarafından sunulmaktadır. Emlak Katılım, TÜRKİYE KATILIM SİGORTA A.Ş.’nin acentesidir,