ZIP
X
Emlak Katılım Mobil
Ücretsiz-App Store
X
Emlak Katılım Mobil
Ücretsiz-Google Play
E-Fatura Teminatlı Finansman

E-Fatura Teminatlı Finansman

E-Fatura Teminatlı Finansman Nedir?

E-Fatura Teminatlı Finansman; Kobi, Ticari ve Kurumsal segmentteki müşterilerimizin finansman ihtiyacını karşılamak adına E-Fatura alacaklarını teminat olarak göstererek, ihtiyaç duydukları finansmana ulaşabilecekleri murabaha temelli finansman ürünüdür.

E-Fatura Teminatlı Finansman ile tedarikçilere, mal alan alıcı firmalara sattıkları mal veya hizmetten doğan alacakları için kestikleri E-Faturaları Bankamıza teminat olarak gösterip operasyonel süreçlerini kısaltarak, fatura tahsilat vadesini beklemeden E-Fatura alacaklarının teminat gösterilmesi ile finansman imkânı sağlanmaktadır.

E-Fatura Teminatlı Finansman Özellikleri Nelerdir?

  • Kısa vadeli finansman ihtiyacı olan firmalarımız, mal sattıkları ve alacaklı oldukları firmalara kestikleri E-Fatura alacaklarını bankamıza temlik ederek ihtiyaçları için finansman sağlayabilirler.
  • E-Fatura Teminatlı Finansman, ticaret döngüsünde kalıcı ve güçlü bir ilişki kurmayı sağlamanın yanı sıra, E-Fatura entegrasyonu sayesinde fiziki evrak sirkülasyonunu ortadan kaldırarak operasyonel süreçleri kısaltır. Finansman teminatı olarak E-Fatura alacaklarının temlikine ek bir teminata ihtiyaç duyulmadan finansman imkânı sağlar.
  • E-Fatura alacaklarının teminata alınabilmesi için fatura üzerinde vade (son ödeme tarihi) bulunması gerekir, vadesi gelen E-Fatura bedelleri ile finansmanın geri ödemesi yapılır.

E-Fatura Teminatlı Finansman hakkında detaylı bilgi için sizleri en yakın şubemize bekliyoruz.